П`ятниця, 29.03.2024, 03:11

Головна » 2016 » Січень » 3 » Вечір пам'яті М. Грицюка "Життя - як спалах"
Вечір пам'яті М. Грицюка "Життя - як спалах"
21 грудня 2015 року в ЗОШ І-ІІ ступеня с. Милятин відбувся вечір-реквієм «Життя – як спалах», приурочений вшануванню пам’яті загиблого в АТО односельчанина Михайла Грицюка. Відкрила вечір директор школи Сівер Є. Ф. Вона представила гостей і запрошених. Настоятель місцевого храму св. Параскеви, протоієрей отець Василь закликав всіх шанувати пам’ять воїна Михайла, любити Бога і молитися щодня, щоб настав мир в Україні. Змістовними і зворушливими були виступи представників районної влади: заступника голови Іваничівської РДА Войтович Людмили Миколаївни, завідуючої сектором районної ради Лелюкової Олесі Юр’ївни, начальника відділу освіти і молоді Іваничівської РДА Надії Андріївни Жук. Вони висловили впевненість у тому, що депутатський корпус Іваничівської районної ради підтримає ініціативу школи і їй буде присвоєно ім’я Героя – Михайла Грицюка. Крик материнської душі звучав у виступі матері Михайла – Галини Василівни Вакулюк. Не може змиритися з важкою втратою дружина Леся, а тому її слова потопали в сльозах, які підсилювали ще й споглядання на маленьких дітей – Олексійка і Настуню. Від себе і своїх батьків Леся Грицюк висловила велику вдячність всім присутнім за пам’ять про загиблого чоловіка Михайла, за турботу влади про її сім’ю, про те, що вірить, що ім’я Михайла Грицюка буде присвоєно школі с. Милятин. Сум і глибокі співчуття сім’ї загиблого Героя від імені всіх односельчан звучали у виступі сільського голови Валентина Адамовича Ілова. Він також оголосив, що буде вирішувати питання про перейменування вулиці, на якій проживав Герой, на вулицю імені Михайла Грицюка. Від побратимів Героя, демобілізованих воїнів АТО, зворушливі слова виголосив Мусь Володимир, який закликав берегти пам’ять про Героя і берегти мир на Україні. Учні школи читали зворушливі вірші, звучали пісні у виконанні учнів і вчителів. Заключним акордом вечора-пам’яті Герою було виконання всіма присутніми духовного Гімну «Боже великий, єдиний, нам Україну храни» і слова «Слава Украні» - «Героям слава». Запрошені, гості, сім’я і родина загиблого, воїни АТО, сільський голова і вчителі відвідали могилу Михайла Грицюка на кладовищі, а протоієрей отець Василь відслужив поминальну панахиду. То ж хай всемилостивий Господь збереже нашу землю – Україну, хай настане довгожданий мир, хай наша держава утвердить свою незалежність і суверенітет. Вічна слава загиблим Героям! Слава Україні!
Переглядів: 526 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2016  »