Неділя, 05.05.2024, 03:28

Головна » 2014 » Жовтень » 2 » Зустріч з учасниками АТО
Зустріч з учасниками АТО
Сьогоднішні події на сході нашої Батьківщини – це ще одна сумна сторінка нашої історії. Неспокійний лютий та початок весни засвідчили, що боротьба за повноцінну незалежність держави тільки розпочинається і вартує не лише щирого патріотизму і любові до неньки-України, а й власного життя. Серед воїнів АТО є й наші односельчани, які 24 вересня 2014 року були запрошені до нашої школи. Це – Мусь Володимир, Кондратюк Василь, Мороз Микола,Терещук Володимир, Фонтош Іван. Учні зустріли героїв з квітами, підготували виставку малюнків «Україна – єдина країна». Зі вступним словом до хлопців звернувся сільський голова Ілов В. А.; заступник директо-ра з навчально-виховної роботи Завишнюк С. О. привітала воїнів з поверненням додому із пекла війни; побажав Божого благословення і священник села Милятин отець Василь. Та-кож на зустрічі була присутня дружина загиблого під Волновахою воїна-героя Михайла Грицюка Леся Грицюк. Підготувала тематичну виставку художньої літератури сільський бібліотекар Максимчук Л.Ф. Ведучі заходу педагог-організатор Борейко О. В. та завідувач сільським клубом Байбух Н. В. закликали, щоб ніхто в світі не зміг зробити вигляду, ніби він забув, як втрачали найдорожчих людей, як чекали мирного дня у своїй незалежній Україні. Учні Кузьмич С., Корецький Р., Смаль Б., Мельничук Д., Гринюк Д., Лакома І., Кльоц Я., Цюцюр К. та Климчук М. прочитали вірші про події на сході нашої держави. Усіх загиблих вшанували хвилиною мовчання, після чого запалили свічу пам’яті про му-жніх і дорогих синів України, яким судилось увійти в безсмертя. Пролунала пісня «Свіча» у виконанні учениці 9 класу Меленичук А.. У залі панувала атмосфера, де сліз не міг стримати ніхто. На завершення заходу діти, вчителі та усі присутні виконали духовний гімн «Боже вели-кий, єдиний», а ведучі побажали воїнам-героям здоров’я, щастя, миру, душевного спокою, злагоди, добробуту у великому домі, який зветься Україна.
Переглядів: 465 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2014  »