Субота, 27.04.2024, 08:36

Головна » 2013 » Вересень » 29 » День Знань
День Знань

І ось настав довгожданий день для учнів, вчителів, батьків – 1 Вересня. В цей святковий день урочисто з букетами осінніх квітів, в новій шкільній формі йшли до школи діти. 900 год ранку Урочисті звуки фанфар сповіщають,що свято розпочинається. Під мелодію козацького маршу виходять на лінійку першокласники з учителем Морозом Р. В. і учні 9 класу з класним керівником Шостаком В. В. Присутні зустрічають їх дружніми оплесками. Звучить Гімн України, вноситься Державний Прапор України, піднімається Державний прапор. Директор школи Сівер Є. Ф. оголошує свято відкритим. Настоятель місцевого храму, протоієрей отець Василь благословить дітей, вчителів і батьків на щасливий навчальний рік. Линуть щирі слова привітань з початком нового навчального року голови сільської ради Ілова В. А., методиста відділу освіти Іваничівської РДА Богун Н. З., яка вручила Грамоту відділу освіти робітнику по обслуговуванню школи Кузьмичу М. Ф. за особистий вклад у будівництво санітарної кімнати та підготовку школи до нового навчального року. Дипломами нагороджені учні, які брали участь в ІІІ обласному туристсько-краєзнавчому зльоті Корецький Роман, Фонтош Вадим, Джига Олег.

Директор школи Сівер Є. Ф. вручила Похвальні листи за високі досягнення в навчанні учням, Подяки – батькам, які допомагали в школі. Перший дзвінок, який подали учениця 1 класу Гринюк Ілона та учень 9 класу Головченко Іван закликав всіх у світлі класи, бажаючи щасливої дороги по Країні Знань.

Переглядів: 411 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2013  »